Ciało

Zabieg antycellulitowo-ujędrniający: peeling solny

ZABIEG ANTYCELLULITOWO – UJĘDRNIAJĄCY PEELING SOLNY

Czwarty zabieg z serii antycellulitowo – ujędrniającej. Bardzo prosty w wykonaniu i skuteczny. Pobudza mikrokrążenie i zwiększa przepływ limfy. Zmniejsza to widoczność cellulitu, dzięki czemu peeling solny jest jednym z najlepszych domowych killerów cellulitu.

DLACZEGO TEN ZABIEG?

Łatwy, tani i przyjemny, a efekty pojawiają się już po 1 zabiegu. Jest również praktyczny, bo wykonuje się go podczas kąpieli i łączymy te 2 czynności.

JAKI PRODUKT WYBRAĆ?

Tu sprawdzi się zwykła sól morska – może być gruboziarnista, którą można zmieszać z ulubionym żelem pod prysznic, lub oliwą z oliwek. Natomiast jeśli chcemy kupić gotowy peeling solny, to polecam sięgnąć po produkty CLARENA z linii BODY SLIM LINE o działaniu wyszczuplającym, PERFECTA SPA SOLNY PEELING DO CIAŁA, BIELENDA POLINEZJA SPA WYSZCZUPLAJĄCY PEELING SOLNY DO CIAŁA.

PRZED ZABIEGIEM

Przy tym zabiegu nie ma wcześniejszych, specjalnych przygotowań, oprócz napuszczenia wody do wanny, lub zmieszania soli z żelem lub oliwą.

JAK PEELINGOWAĆ?

Wystarczy zamoczyć ciało w ciepłej wodzie. Nie bardzo gorącej. Następnie przez 2 – 3 minuty wmasowywać porcję solnego peelingu wielkości garści w obszar dotknięty cellulitem. Ruchy powinny być okrężne w stronę serca. Po upływie tego czasu, przemywamy skórę ciepłą i zimną wodą naprzemiennie. Swędzenie podczas zabiegu jest normalnym objawem. Taka reakcja jest spowodowana wzmożonym krążeniem krwi.

PRZECIWWSKAZANIA

Skóra naczynkowa, żylaki, uczulenie na któryś ze składników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *