Kosmetyki odmładzające,  Posty ogólne

Sklep internetowy TRINY – kosmetyki naturalne, żywność i dodatki

Coraz więcej z nas dochodzi do wniosku, że to, co nakładamy na swoje ciało, jest równie ważne jak to, co w nie wkładamy. Dlatego też wytworzyła się potrzeba sięgania po naturalne kosmetyki i metody pielęgnacji. Kosmetyki BIO i ECO zaczęły cieszyć się coraz większym powodzeniem. Nie patrzymy już tylko na zapach, kolor, czy bajeranckie opakowanie, ale powoli uczymy się czytać i interpretować zapisany małym drukiem skład na odwrocie. Ja wyznaję zasadę, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego wyszukuję dla moich czytelników sprzedawców i producentów tego typu kosmetyków, dzielę się wiedzą, doświadczeniem i uwagami. Dziś chciałam przedstawić Ci moje ostatnie odkrycie – drogerię internetową TRINY.

KILKA SŁÓW O SKLEPIE

TRINY to jeden z największych w kraju dystrybutorów kosmetyków naturalnych z całego świata. Od początku swojej działalności sklep wybiera i dostarcza klientom jedynie wartościowe kosmetyki uznanych i cenionych marek. Należą do nich między innymi: Aleppo Soap, Baikal Herbals, Fitocosmetic, GoCranberry, Khadi czy Receptury Agafii. Oprócz kosmetyków, zarówno damskich, jak i męskich; znajdziecie również produkty do urządzenia sobie domowego SPA, a także szeroki wybór naturalnej żywności, jak na przykład: nasiona, przyprawy, pestki, supefoods oraz zdrowe słodycze i przekąski.

MOJE ULUBIONE PRODUKTY

Zdążyłam przetestować kilka kosmetyków, dostępnych w asortymencie i zdecydowanie moimi ulubieńcami stali się:

– wybielająca pasta do zębów z węglem aktywnym Mohani Smile,

– żel aloesowy – Aloe 99% Soothing Gel,

– mydło ALEPPO z 40% olejku laurowego,

– nawilżający krem dla skóry suchej – Garden Roses,

– BIO krem pod oczy z marakują SPF 25.

Na pewno będę sukcesywnie testowała kolejne produkty i podzielę się moimi spostrzeżeniami.

GDZIE ZNALEŹĆ DOSTĘPNE PRODUKTY

Wszystkie dostępne produkty obejrzysz i nabędziesz klikając w przycisk poniżej, który przeniesie Cię na stronę sklepu  —>

 

Polecam przerzucenie się na życie bliższe naturze. Nie unikniemy w 100% chemii i zanieczyszczeń pochodzących z wody, powietrza, żywności czy kosmetyków, ale na pewno możemy zminimalizować ich działanie na nasz organizm poprzez wprowadzanie zdrowszych nawyków, kształtowanie świadomości i świadome wybory. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *