Ciało,  Twarz,  Włosy

Olejek arganowy – odkryj jego moc

Olejek arganowy – eliksir młodości.
Argania spinos to drzewo arganowe, występujące w Maroko i rosnące na Ziemi od ponad 25 milionów lat. Drzewo to osiąga 10 metrów wysokości i żyje około 200 lat. Dostarcza bardzo twardego drewna, stąd drzewo to nazywane żelaznym. Największe walory posiadają orzechy tego drzewa. Z nasion tego drzewa od stuleci produkowany jest olej, który posiada bogate właściwości odmładzające, odżywcze regenerujące i pielęgnacyjne.
Możemy stosować go od wewnątrz, dodając do posiłków, bądź na zewnątrz – wzbogacając nim kąpiel. Już kilka kropel nalanych do wanny odżywi skórę i pozostawi ją nawilżoną.
Twarz smarowana olejkiem organowym stanie się jędrniejsza, młodsza, kontur będzie wymodelowany, zmarszczki spłycone.
Stosowany na całe ciało pozwoli cieszyć Ci się gładką, elastyczną, promienną i zdrową skórą.
Osobiście polecam naturalne ekologiczne olejki, bez chemicznych dodatków. Są droższe, ale organiczne i nieszkodliwe dla organizmu. Jeżeli wybrać chcesz tańszą wersję dostępną w drogeriach, to na sklepowych regałach znajdziesz wiele produktów różnych Marek – w cenach od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Bardzo dobre i tzw. suche olejki oferują marki Bielenda, Eveline, L’oreal Paris. Produkty w wersji olejku z pipetką do dozowania kropel, bądź w sprayu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *