Twarz

Maseczka rewitalizująco-wygładzająca typu peel off

Lubisz maseczki typu peel off? Bo ja bardzo! Są wygodne w użyciu – nie wymagają zmywania na koniec zabiegu. Aplikacja jest banalnie prosta – ubieramy opaskę kosmetyczną, chroniącą włosy przed zabrudzeniem, następnie nakładamy cienką warstwę żelowej maseczki. Używamy w tym celu palców lub pędzla albo packi do nakładania masek. Omijamy okolice brwi, oczu i ust. Pozostawiamy nałożony produkt do całkowitego wchłonięcia, a następnie delikatnie ściągamy z twarzy. Tego typu maseczki stosujemy do 2 razy w tygodniu. Obecnie używam rewitalizująco -wygładzającej maseczki do twarzy z czarnym kawiorem marki AVON.

 

CO TO REWITALIZACJA?

Rewitalizacja skóry to proces, który ma za zadanie skutecznie ją nawilżyć oraz odżywić. Jeżeli Twoja cera wydaje się być ziemista, zaczyna brakować jej jędrności, jest nadmiernie przesuszona – jest to znak, że powinnaś mocniej o nią się zatroszczyć i ją zrewitalizować. Dermatologia estetyczna nadciąga z pomocą i oferuje produkty, które są w stanie dostarczyć skórze niezbędnych substancji odżywczych, takich jak:

  • witaminy,
  • minerały,
  • aminokwasy.

WEDŁUG PRODUCENTA:

“Rewitalizująco-wygładzająca maseczka do twarzy z czarnym kawiorem.

• usuwa zanieczyszczenia skóry

• poprawia wygląd skóry

• rewitalizuje i relaksuje

DZIAŁANIE:

Rewitalizuje skórę i relaksuje zmysły, idealnie uzupełniając działanie pozostałych produktów linii. Czarny kawior to składnik bogaty w proteiny, witaminy i cenne aminokwasy, głęboko wnika w skórę, odżywiając ją, regenerując i nadając jej młody wygląd. Testowana klinicznie i dermatologicznie.

JAK STOSOWAĆ?

Nałóż na twarz cienką warstwę maseczki, uważając na linię włosów i okolice oczu. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia, a następnie “ściągnij” z twarzy. Stosuj do 2 razy w tygodniu.”

MOJA OCENA:

7 na 10

MÓJ KOMENTARZ:

Maseczka posiada odpowiednią gęstość konsystencji, dzięki temu przy nakładaniu nie spływa z twarzy. Dobrze się rozprowadza i dość szybko wysycha. Ma też miły, świeży zapach. Po ściągnięciu maseczki skóra jest delikatna, naciągnięta, ujędrniona. Odczuwa się widoczne oczyszczenie i zrewitalizowanie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *