Posty ogólne

Koreańska odświeżająco – wygładzająca maska w płachcie z ekstraktem z soczewicy

KOREAŃSKA MASKA W PŁACHCIE Z EKSTRAKTEM Z SOCZEWICY

Przy niedzieli, podczas której poświęcam najwięcej czasu na systematyczną pielęgnację antystarzeniową, sięgnęłam dziś po ostatni nabytek – Pure Source cell sheet maska Lentil Bean – maskę w płachcie z wyciągiem z soczewicy, od MISSHA.

CO TO ZA MASKA?

Jest to bawełniana maseczka z naturalnym ekstraktem roślinnym, o działaniu odświeżająco – wygładzającym. Posiada skuteczne, ale delikatne działanie. Po nałożeniu na skórę, dostarcza jej niezbędnych składników odżywczych i pielęgnacyjnych.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

– kwas fitowy (występujący naturalnie w roślinach strączkowych i większości nasion),

– chitozan (polisacharyd – wielocukier, pochodna chityny)

– wyciąg z nasion soczewicy.

DZIAŁANIE

Głównym działaniem tej maski jest utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia i poziomu sebum w naskórku. W efekcie, skóra pozostaje w równowadze – jest odświeżona, nawilżona, zmiękczona.

DLA KOGO?

Dla każdej z nas. Maseczka jest przeznaczona do każdego rodzaju cery, ze względu na prozdrowotne i kosmetyczne właściwości soczewicy.

CENA

Maska kosztuje około 9 zł. Cena waha się w zależności od sprzedawcy.

GDZIE KUPIĆ

Moją maseczkę kupiłam w T.K. MAXX, ale można ją znaleźć w drogeriach internetowych, które w ofercie posiadają kosmetyki koreański.

MÓJ KOMENTARZ

Ten kolejny, świetny koreański wyrób świadczący o tym, że Azja przoduje, jeśli chodzi o naturalną i efektywną pielęgnację antystarzeniową. W ofercie marki MISSHA znajdziesz także 14 pozostałych masek z serii. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *