Ciało

Cykl zabiegów “Piękna i trwała opalenizna” – Sun Starter aktywator opalania

CYKL ZABIEGÓW PIĘKNA I TRWAŁA OPALENIZNA – SUN STARTER CZYLI AKTYWATOR OPALANIA

W dzisiejszym poście informacje o aktywatorze opalania z firmy LIRENE. Beta karoten, o którym pisałam ostatnio, działa od wewnątrz, natomiast SUN STARTER wpłynie bezpośrednio na skórę. Pomoże w aktywacji procesów odpowiedzialnych za wydzielanie się melaniny, skróci czas potrzebny do uzyskania brązowego odcienia skóry, ochroni DNA przed szkodliwym działaniem promieni UV, nawilży i wygładzi naskórek.
Osobiście używam ten produkt od kilku lat i rzeczywiście daje wymierne korzyści przy systematycznym stosowaniu. Już od samej aplikacji kosmetyku po 2 tygodniach widać, że skóra nabiera złotego odcienia, jest elastyczna, dobrze nawilżona i promienna. SUN STARTER kosztuje w regularnej ofercie około 17 zł, natomiast przed sezonem wakacyjnym drogerie robią liczne promocje i można go kupić nawet za około 12 zł za 150 ml.

CO OBIECUJE PRODUCENT?

 

Według ulotki i zapewnień producenta:

“SUN STARTER:

– przygotowuje skórę do opalania,
– przyspiesza efekt uzyskania pożądanej opalenizny,
– nadaje skórze efekt naturalnej opalenizny.

Sun Starter to unikalny produkt, który dzięki kompleksowi SunTanTM, skutecznie przyspiesza proces opalania oraz wzmacnia złocisty kolor opalenizny*. Zawarte w recepturze masło kakaowe przygotowuje skórę do przyjęcia słońca, oraz daje lekki odcień słonecznej opalenizny.

OCHRONA PRZECIWSTARZENIOWA SKÓRY
Formuła balsamu została wzbogacona o składniki aktywne, które wygładzają skórę oraz działają przeciwrodnikowo.

GWARANCJA ZDROWEJ OPALENIZNY
Proteiny jedwabiu zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, nawilżając skórę i nadając jej niezwykłą gładkość. Wyciąg z aloesu zapobiega powstawaniu podrażnień i zaczerwienień podczas opalania.

*Badania In vitro

SPOSÓB UŻYCIA:
W celu uzyskania naturalnej, letniej opalenizny, stosować preparat 1-2 dziennie na 2 tygodnie przed opalaniem. Preparat rozprowadzić równomiernie na powierzchni ciała. Polecany jako przygotowanie skóry do opalania, także w solarium.

UWAGA: Do opalania należy stosować preparaty z filtrami ochronnymi.

PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE.

POTWIERDZONE BEZPIECZEŃSTWO i SKUTECZNOŚĆ.”

Źródło grafiki samego startera: www.sklep.lirene.com

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *