Akcesoria,  Kosmetyki

Brwi – regulacja i henna żelowa

Brwi to bardzo ważny element twarzy. Dodają jej wyrazu, charyzmy, potrafią odjąć kilka lat. Jednak źle wyregulowane, nieodpowiednie do kształtu twarzy mogą odebrać cały urok, albo wręcz potrafią stać się przyczyną groteskowego wyglądu. Osobiście nie przepadam za wymalowanymi, ciężkimi, grubymi brwiami, które wyglądają sztucznie i niektórych po prostu niepotrzebnie oszpecają. Sztuka malowania brwi nie jest wcale taka prosta i wychodzi nielicznym.
Ja proponuję Ci dobrą regulację – najpierw zrobioną u kosmetyczki, a następnie możemy na bieżąco robić korekty w domu. Jeśli natomiast nie masz pewnej ręki i obawiasz się efektu końcowego, pozostaw tę kwestię w fachowych rękach. Jeśli chodzi o dobór pensety wybież taką ze średniej półki – zapewnia to dobrą jakość w rozsądnej cenie. Penseta posłuży na dłużej i nie będzie tępa po kilku użyciach.
Żeby nadać im wyrazu i podkreślić ich ładny kształt zrób hennę – osobiście używam żelowej henny z DELIA COSMETICS odcień 1.0 czarny. To według mnie absolutny hit do profesjonalnego barwienia brwi i rzęs w domu. W zależności od preferowanej intensywności koloru pozostawia się mieszankę od 5 do 10 minut. Zestaw zawiera tubkę z barwnikiem, buteleczkę z wodą utlenioną w kremie, pojemniczek do zmieszania produktów i plastikową szczoteczkę z końcówką do wymieszania henny. Cena zestawu między 10 a 16 zł w zależności od sklepu. W Carrefour dostępna w cenie najniższej, jaką widziałam, w ROSSMANN już o wiele drożej. W sprzedarzy również kolor brązowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *