Kosmetyki

Błyszczyki powiększające usta

Jeżeli marzą Ci się większe, bardziej wyraziste usta, ale nie chcesz sięgać po zabiegi medycyny estetycznej, polecę Ci kilka produktów dostępnych na rynku, dzięki którym Twoje marzenie się spełni. Przetestowałam sporo kosmetyków oraz gadżetów chwilowo powiększających usta i wybrałam te, które przy systematycznym stosowaniu dają rezultaty na dłużej.

Moim absolutnym hitem jest błyszczyk LIP FUSION XL, którego dystrybutorem jest Fusion Brands America Inc. Wybieram zawsze transparentny, ale w serii LIP FUSION dostępne jest wiele odcieni. Dzięki podwójnej dawce kolagenu i pozostałym składnikom receptury, usta od momentu nałożenia na nie kosmetyku, stają się o wiele większe i dostają wyraźniejszego, różowego odcienia. Na ustach przez dłuższy czas utrzymuje się efekt przyjemnego chłodzenia i delikatnego mrowienia. Stosowany regularnie – przynajmniej z 2 razy dzinnie daje świetne efekty. Jedynym minusem może być jego wysoka cena – LIP FUSION XL kosztuje około 360 zł (oryginał dostępny w sieci sklepów SEPHORA bądź sprowadzany bezpośrednio z U.S.A.). Linia standard LIP FUSION lub LIP INJECTION to już ceny od około 80 zł w górę. Wszystkie w mojej opinii świetne.

Kolejnym doskonałym kosmetykiem, o śmiesznie niskiej cenie jak na tak dobry produkt, jest SERUM POWIĘKSZAJĄCE USTA Hialuron Lip Push – up Serum z firmy EVELINE COSMETICS. Jak napisane jest na etykietce – serum zawiera 5 x więcej kwasu hialuronowego (technologia 5 x volume maximize), natychmiast po aplikacji rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza mikrokrążenie powiększając i poprawiając kontur ust. Serum ma formę błyszczyka w tubce. Barwi usta na malinowy róż, ale można na niego nakładać pomadkę lub inny błyszczyk. Cena to około 16 zł. Dostępny m.in. w ROSSMANNIE.

Ostatni produkt, który dziś opiszę, to seria błyszczyków z ekstraktem z papryczki chili z firmy WIBO Spicy Lip Gloss. W ofercie z tego co pamiętam z 6 do 8 odcieni. Niektórym może przeszkadzać efekt dość mocnego pieczenia po aplikacji. Papryczka robi swoje ;)… Dla mnie produkt spełniający oczekiwania co do delikatnego powiększenia ust i dodania im wyraźniejszego odcienia. Do tego cena bardzo niska – około 9 zł. Dostępny również w ROSSMANNIE. Jest go jednak dość mało w porównaniu z wyżej wymienionymi produktami.

PODSUMOWUJĄC:

Miejsce 1 – bezapelacyjnie, LIP FUSION XL

Miejsce 2 – Serum Powiększające Usta Hialuron Lip Push – up

Miejsce 3 – WIBO Spicy Lip Gloss

Mam nadzieję, że i Tobie, któryś z tych błyszczyków pomoże zbliżyć się choć trochę do ideału ust, jakie masz w głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *